Nový Civic Tourer

Pre tých, čo ocenia praktický interiér, ako aj elegantný exteriér

Modrý Civic Tourer. Trojštvrťový pohľad zboku, exteriér. Sprava.

Pozrite si ho zblízka

Modrý Civic Tourer. Trojštvrťový pohľad spredu, exteriér. Sprava.

Štýlový, bezpečný, pohodlný. Nový Civic Tourer má všetky obľúbené vlastnosti Hondy Civic, no je pritom ešte všestrannejší.

Športová karoséria Civicu: ✓ Bezkonkurenčný úložný priestor a flexibilita: ✓ Civic Tourer v sebe spája to najlepšie z oboch svetov: atraktívny štýl v dokonalej rovnováhe so všestrannou praktickosťou. Nádherný zvonku, priestranný vnútri.

Interiér vozidla Civic Tourer, pohľad zboku, zameranie na predné sedadlá a kokpit.

Viac ako len priestor navyše

Úplne nový Civic Tourer nie je len priestranný a pohodlný ako vozidlo kombi, ale je v ňom zapracovaných aj veľa nápadov v štýle Civic.

Širokouhlý záber s bielym vozidlom Civic Hatchback vľavo, smerujúcim doľava. Model Civic Tourer vpravo. Trochu viac v popredí. Modrý, zboku. Exteriér.

Názov Civic vždy predstavoval inováciu, využívanie skúseností z minulosti a neustály vývoj smerom vpred. Preto sme pri navrhovaní nového Civicu Tourer urobili viac, ako len predĺžili existujúci Civic, aby sme vytvorili viac miesta. Namiesto toho sme začali od nuly a posudzovali každú časť vozidla.

Testovaný znova a znova

Civic Tourer sme podrobili rozsiahlym testom vo všetkých jazdných podmienkach, pričom sme ho vôbec nešetrili. Výsledkom je vozidlo vybavené inovatívnou technológiou, modernými bezpečnostnými funkciami a najväčším a najflexibilnejším interiérom vo svojej triede. Civic, ktorý sa prispôsobí vášmu životnému štýlu.

Modrý Civic Tourer. Trojštvrťový záber zhora a spredu. Zľava.